Påskaslaget 2020
 
KOMMENTAR: Vi ses i Kvänum!  [skriv] [läs]
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

SPELARE
På denna sida kan du se alla spelare som är anmälda till tävlingen just nu.


Sortera på: FÖRNAMN  EFTERNAMN  

Namn/Klubb
Start
 
Högerhänt Adolfsson, Anton
Team Alingsås BC
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
Högerhänt Ahlgren, Anton
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Andersen, Tommy
Jönköpings KK
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 13.00
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
(R)
Högerhänt Andersson, Annica
BK Birger
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Andersson, Ida
BK Högland
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Andersson, Jennie
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Andersson, Pontus
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
 
Högerhänt Battelino, Mito
Kvänums BK
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Baude, Ronald
BK Kåess
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Bergdahl, Stefan
BK Viskan
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Berggren, Alfred
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Berggren, Sören
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Claurentzius, Lars
Kvänums BK
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Dahlqvist, Tony
Falköpings AIK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 10.00
 
Högerhänt Edvardsson, Lennart
Hönö BK
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Ekström, Moa
BK Brio
Lördagen den 11 april (Påskafton) 13.00
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
 
(R)
Högerhänt Elf, Jan-Erik
BK Tegnér
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 13.00
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
(R)
Högerhänt Elf, Jan-Peter
KS Edsbowlarna
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 13.00
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
(R)
Högerhänt Eriksson, Filip
Kvänums BK
Onsdagen den 8 april 17.00 (KBK-Ungdom)
 
Högerhänt Friman, Judith
BK Högland
Lördagen den 11 april (Påskafton) 13.00
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
 
(R)
Högerhänt Gundberg, Eva
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Vänsterhänt Gustafson, Rebecca
BK Alley Team
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
Högerhänt Gustavsson, Susanne
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Hallberg, Jonathan
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Hellberg, Monika
IK Heim
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Hellström, Peter
Team Clan BK
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 13.00
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
(R)
Högerhänt Hempel, Anders
Jönköpings BS
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Hermansson, David
Bk Oden Falköping
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Hernlind, William
Kvänums BK
Onsdagen den 8 april 17.00 (KBK-Ungdom)
 
Vänsterhänt Ivarsson, Christoffer
Kvänums BK
Söndagen den 5 april 16.00 (Early Bird)
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
(R)
Högerhänt Ivarsson, Ingela
Kvänums BK
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Johansson, Carina
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Johansson, Dennis
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Johansson, Emil
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Johansson, Therese
Hönö BK
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Jonsson, Emanuel
Team Alingsås BC
Söndagen den 5 april 16.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Jumisko, Marja-Leena
Ytterby BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Jumisko, Otto
Ytterby BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Vänsterhänt Karlsson, Fredrik
Kvänums BK
Onsdagen den 8 april 17.00 (KBK-Ungdom)
 
Högerhänt Larsen, Martin
Team Pergamon BC
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 13.00
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
(R)
Högerhänt Larsson, Siv-Anne
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Larsson, Stefan
BK Birger
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Lindblom, Dennis
BK Skrufscha
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Lindblom, Lena
BK Birger
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Lindström, Jan
IK Heim
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Ljungberg, Stefan
KS Edsbowlarna
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 13.00
Torsdagen den 9 april (Skärtorsdag, Early Bird) 16.00
 
(R)
Högerhänt Martinsson, Jonathan
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Nolstrand, Birgitta
BK Skrufscha
Söndagen den 5 april 16.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Nolstrand, Julius
Trollhättan Dolphins BK
Söndagen den 5 april 16.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Nyberg Samuelsson, Leif
Ytterby BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
Lördagen den 11 april (Påskafton) 10.00
 
(R)
Högerhänt Ohlsson, Björn
BK Cahoot
Söndagen den 5 april 19.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Olsson, Bengt
BK Cahoot
Söndagen den 5 april 19.00 (Early Bird)
 
Vänsterhänt Olsson, Mattias
Team Pergamon BC
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Olsson, Sonny
BK Cahoot
Söndagen den 5 april 19.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Persson, Sören
BK Atlantic Sharks
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 16.00
 
(R)
Högerhänt Ringeby, Tomas
Kvänums BK
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
Söndagen den 5 april 19.00 (Early Bird)
 
(R)
Högerhänt Ronger, Maria
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Runbom, Jesper
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Rydén, Bertil
Trollhättan Dolphins BK
Söndagen den 5 april 16.00 (Early Bird)
 
Vänsterhänt Samuelsson, Roger
Ytterby BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
Lördagen den 11 april (Påskafton) 10.00
 
(R)
Högerhänt Samuelsson Ungerman, Jonatan
Ytterby BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
Lördagen den 11 april (Påskafton) 10.00
 
(R)
Högerhänt Sjögren, Rickard
BK Atlantic Sharks
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 16.00
 
(R)
Högerhänt Storme, Alexander
Team Clan BK
Lördagen den 11 april (Påskafton) 16.00
Söndagen den 12 april (Påskdagen) 13.00
 
(R)
Högerhänt Söderberg, Anton
BK Viskan
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Söderberg, Mikael
BK Viskan
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Tengelin, Fredrik
BK Wik
Måndagen den 13 april (Annandag Påsk) 16.00
 
Högerhänt Uddemar, Lisbeth
Jönköpings BS
Söndagen den 5 april 13.00 (Early Bird)
 
Högerhänt Wall, Oliver
Kvänums BK
Onsdagen den 8 april 17.00 (KBK-Ungdom)
 
Högerhänt Westerlund, Ingalill
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Vänsterhänt Zakrisson, Sara
BK Alley Team
Måndagen den 13 april (Annandag Påsk) 16.00
 
Högerhänt Åkerstedt, Pia
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Åkerstedt, Rasmus
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Åkerstedt, Tommy
Kvänums BK
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 10.00
 
Högerhänt Östensson, Ann-Britt
BK Calluna
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 
Högerhänt Östensson, Peter
BK Viskan
Fredagen den 10 april (Långfredagen) 13.00
 

(R)  =  Re-Entry
 =  Högerhänt
 =  Vänsterhänt